APEL – 1% - nr KRS 0000061848

APEL – 1% - nr KRS 0000061848
     
Drodzy żeglarze przyjaciele, koleżanki i koledzy, miłośnicy i sympatycy żeglarstwa, jako organizacja pożytku publicznego, w tych trudnych czasach zwracamy się do Was z prośbą o przekazanie na rzecz ROZŻ 1% PODATKU. Pozyskane środki przeznaczone zostaną na prace remontowe naszego jachtu morskiego RZESZOWIAK, który po 20 latach eksploatowania wymaga konserwacji, serwisu i bieżących napraw.
 
Wiele prac przy jachcie wykonywali i wykonują działacze społecznie, jednak jacht wymaga wielu zabiegów w które musimy zainwestować niemałe środki finansowe. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej hojności  jacht wyruszy w rejs i w tym sezonie  .
W 2021 roku planujemy udział jachtu  w najpoważniejszej imprezie żeglarskiej - The Tall Ships Races – zlocie największych żaglowców z całego świata. Uczestnicy to w przeważającej części młodzież szkolna i studenci – grupa najbardziej zainteresowana poszukiwaniem nowych perspektyw i horyzontów. To niepowtarzalna okazja zaprezentowania naszego jachtu na tak pożądanym forum. Planowaną trasę rejsu zamieszczamy w formie załącznika do niniejszej oferty.
 
Dziękujemy
Zarząd ROZŻ